DUYURULAR ve HABERLERGERİ
European Start Up Monitor Araştırması ile Türkiye'deki startup ekosistemi için bir fark yaratın!28.06.2016
European Start Up Monitor Araştırması ile Türkiye'deki startup ekosistemi için bir fark yaratın!
Sizleri KPMG, Telefonica ve Google sponsorluğunda düzenlenen ve  Avrupa'daki startup ekosisteminde şeffaflığa erişme hedefiyle Avrupa'daki startup şirketlerinin kurucuları üst düzey yöneticileri için hazırlanan European Start Up Monitor araştırmasına katılmaya davet ediyoruz. Araştırma; startup şirketlerinin üst yönetimine ait demografik verileri ve önlerine çıkan zorlukları karşılaştırmak amacıyla düzenlenmektedir.
 
Başta Almanya olmak üzere başlıca Avrupa ülkelerinin de katılacağı bu anket, Türkiye'deki startup ekosistemi için bir fark yaratabilmeniz adına size bir fırsat sunuyor. Tüm sonuçlar Avrupa'daki paydaşlarla, politika belirleyicileriyle ve basınla paylaşılacaktır. Daha detaylı bilgi için 2015 European Startup Monitor raporunu ve proje sayfamızı inceleyebilirsiniz: http://europeanstartupmonitor.com/
 
Avrupa'daki bir startup şirketinin kurucusu veya üst düzey (C-level) bir yöneticisi olarak siz de büyük bir oluşumun parçası olabilir, European Startup Monitor'de sesinizi duyurabilirsiniz. 
 
Ankete buradan giriş yapabilirsiniz (www.europeanstartupmonitor.com). 

İLETİŞİM

Anadolu Üniversitesi
Yunus Emre Kampüsü
Teknoloji Bahçesi
ANAÇ Ön Kuluçka Merkezi
26470 ESKİŞEHİR
  • Telefon:(0 222) 335 26 51
  • Telefon:(0 222) 335 05 80 - 1669
  • ARİNKOM TTO Tel:(0 222) 334 05 80 – 4598
  • E-Posta:anac@anadolu.edu.tr
Hayatınızı Kolaylaştırır...